Σεπτεμβρίου 17, 2018

Εορτασμός Ιερού Ναού Αγίας Σοφίας

Εικόνες από την παραμονή του εορτασμού της Αγίας Σοφίας και…
Σεπτεμβρίου 11, 2018

H πρώτη ημέρα στα σχολεία!

Και οι δρόμοι γέμισαν μαθητές… Μετά από περίπου τρείς μήνες…

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Μάρτιος,
2018
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
26 27 28 1 Thursday, 1 Mar 2018 2 Friday, 2 Mar 2018 3 Saturday, 3 Mar 2018 4 Sunday, 4 Mar 2018
5 Monday, 5 Mar 2018 6 Tuesday, 6 Mar 2018 7 Wednesday, 7 Mar 2018 8 Thursday, 8 Mar 2018 9 Friday, 9 Mar 2018 10 Saturday, 10 Mar 2018 11 Sunday, 11 Mar 2018
12 Monday, 12 Mar 2018 13 Tuesday, 13 Mar 2018 14 Wednesday, 14 Mar 2018 15 Thursday, 15 Mar 2018 16 Friday, 16 Mar 2018 17 Saturday, 17 Mar 2018 18 Sunday, 18 Mar 2018
19 Monday, 19 Mar 2018 20 Tuesday, 20 Mar 2018 21 Wednesday, 21 Mar 2018 22 Thursday, 22 Mar 2018 23 Friday, 23 Mar 2018 24 Saturday, 24 Mar 2018 25 Sunday, 25 Mar 2018
26 Monday, 26 Mar 2018 27 Tuesday, 27 Mar 2018 28 Wednesday, 28 Mar 2018 29 Thursday, 29 Mar 2018 30 Friday, 30 Mar 2018 31 Saturday, 31 Mar 2018 1

Διοργάωση εκδρομών

Εκδηλώσεις καλλιτεχνικού ενδιαφέροντος.

Θεατρικές Παραστάσεις

Κινηματογράφος

Μουσικές παραστάσεις

Εκδηλώσεις αθλητικού ενδιαφέροντος

Εκδηλώσεις ευρύτερου πολιτιστικού ενδιαφέροντος

Ομιλίες και συζητήσεις

Παρουσίαση βιβλίου

Σεμινάρια κι εκπαιδευτικές δραστηριότητες

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες