Οκτωβρίου 15, 2018

Στην γιορτή της τσικουδιάς στο Ν.Ψυχικό!

Κάθε χρόνο την ίδια εποχή, πνεύματα και οινοπνεύματα γεμίζουν το…
Οκτωβρίου 11, 2018

3ο ΤΤ Ψυχικού: Ετοιμαστείτε, γιατί…. Έρχεται!

Το Ψυχικό θα γεμίσει ξανά από αυτές τις γοητευτικές «κυρίες»!…
Οκτωβρίου 11, 2018

Ανανέωση στο Νέο Ψυχικό: Πλατεία Αγίας Σοφίας!

Είναι σίγουρα μια από τις πιο όμορφες πλατείες του Δήμου…

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Φεβρουάριος,
2018
Φεβρουάριος 2018
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
29 30 31 1 Thursday, 1 Feb 2018 2 Friday, 2 Feb 2018 3 Saturday, 3 Feb 2018 4 Sunday, 4 Feb 2018
5 Monday, 5 Feb 2018 6 Tuesday, 6 Feb 2018 7 Wednesday, 7 Feb 2018 8 Thursday, 8 Feb 2018 9 Friday, 9 Feb 2018 10 Saturday, 10 Feb 2018 11 Sunday, 11 Feb 2018
12 Monday, 12 Feb 2018 13 Tuesday, 13 Feb 2018 14 Wednesday, 14 Feb 2018 15 Thursday, 15 Feb 2018 16 Friday, 16 Feb 2018 17 Saturday, 17 Feb 2018 18 Sunday, 18 Feb 2018
19 Monday, 19 Feb 2018 20 Tuesday, 20 Feb 2018 21 Wednesday, 21 Feb 2018 22 Thursday, 22 Feb 2018 23 Friday, 23 Feb 2018 24 Saturday, 24 Feb 2018 25 Sunday, 25 Feb 2018
26 Monday, 26 Feb 2018 27 Tuesday, 27 Feb 2018 28 Wednesday, 28 Feb 2018 1 2 3 4

Διοργάωση εκδρομών

Εκδηλώσεις καλλιτεχνικού ενδιαφέροντος.

Θεατρικές Παραστάσεις

Κινηματογράφος

Μουσικές παραστάσεις

Εκδηλώσεις αθλητικού ενδιαφέροντος

Εκδηλώσεις ευρύτερου πολιτιστικού ενδιαφέροντος

Ομιλίες και συζητήσεις

Παρουσίαση βιβλίου

Σεμινάρια κι εκπαιδευτικές δραστηριότητες

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες