Οκτωβρίου 16, 2018

Ξεκίνησε η Ενίσχυση Ευπαθών Κοινωνικών ομάδων

Από χθες Δευτέρα 15 Οκτωβρίου ξεκίνησε η διαδικασία κατάθεσης αιτήσεων…
Οκτωβρίου 15, 2018

Στην γιορτή της τσικουδιάς στο Ν.Ψυχικό!

Κάθε χρόνο την ίδια εποχή, πνεύματα και οινοπνεύματα γεμίζουν το…
Οκτωβρίου 11, 2018

3ο ΤΤ Ψυχικού: Ετοιμαστείτε, γιατί…. Έρχεται!

Το Ψυχικό θα γεμίσει ξανά από αυτές τις γοητευτικές «κυρίες»!…

Ημερολόγιο Εκδηλώσεων

Ιανουάριος,
2018
Ιανουάριος 2018
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 Monday, 1 Jan 2018 2 Tuesday, 2 Jan 2018 3 Wednesday, 3 Jan 2018 4 Thursday, 4 Jan 2018 5 Friday, 5 Jan 2018 6 Saturday, 6 Jan 2018 7 Sunday, 7 Jan 2018
8 Monday, 8 Jan 2018 9 Tuesday, 9 Jan 2018 10 Wednesday, 10 Jan 2018 11 Thursday, 11 Jan 2018 12 Friday, 12 Jan 2018 13 Saturday, 13 Jan 2018 14 Sunday, 14 Jan 2018
15 Monday, 15 Jan 2018 16 Tuesday, 16 Jan 2018 17 Wednesday, 17 Jan 2018 18 Thursday, 18 Jan 2018 19 Friday, 19 Jan 2018 20 Saturday, 20 Jan 2018 21 Sunday, 21 Jan 2018
22 Monday, 22 Jan 2018 23 Tuesday, 23 Jan 2018 24 Wednesday, 24 Jan 2018 25 Thursday, 25 Jan 2018 26 Friday, 26 Jan 2018 27 Saturday, 27 Jan 2018 28 Sunday, 28 Jan 2018
29 Monday, 29 Jan 2018 30 Tuesday, 30 Jan 2018 31 Wednesday, 31 Jan 2018 1 2 3 4

Διοργάωση εκδρομών

Εκδηλώσεις καλλιτεχνικού ενδιαφέροντος.

Θεατρικές Παραστάσεις

Κινηματογράφος

Μουσικές παραστάσεις

Εκδηλώσεις αθλητικού ενδιαφέροντος

Εκδηλώσεις ευρύτερου πολιτιστικού ενδιαφέροντος

Ομιλίες και συζητήσεις

Παρουσίαση βιβλίου

Σεμινάρια κι εκπαιδευτικές δραστηριότητες

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες